iphoneHer kan du se adelskalenderen for kvinner. Vi setter stor pris på om du gir tilbakemelding om du oppdager feil eller mangler på disse listene.

Hold telefonen i landskapsmodus, for å se tabellen. Du kan også scrolle tabellen til høyre og venstre for å se alle kolonnene.

 

 

Adelskalender Kvinner

Plass:Klasse FornavnEtternavnKlubb   ÅrTid
1K23-34Karoline Bjerkeli Grøvdal IK Tjalve202030:32
2K23-34MerafBahta Hälle IF - SWE201831:38
3K23-34Hanne MjøenMaridalStrindheim IL202332:46
4K23-34Sigrid JervellVågBUL IL201932:52
5K23-34AmalieSætenUllensaker/Kisa IL202332:53
6K20-22Ina HalleHaugenRunar IL202332:55
7K23-29AnnieBersagel IK Tjalve - USA201232:56
8K23-34WebalemAyele Ullevi FK - ETH201632:57
9K35-39Ingvill Måkestad BowimIK Tjalve201833:00
10K23-34IneBakkenGular IL202233:08
11K23-34Maria SangnesWåganIK Tjalve201933:10
12K20-22Kristine MeinertRødOppegård IL202233:12
13K23-34Sanna EllaMustonenHässelby SK - SWE202233:13
14K23-34MathildeTheisenSK Vidar202233:15
15K23-34Vienna SøylandDahleSkjalg IL202033:18
16K35-39Kirsten Marathon MelkevikBFG Fana200833:20
17K23-34Kristine Eikrem EngesetIK Tjalve202033:23
18K23-34Sara SigMøller Kaiser Sport & New Balance - DEN201533:27
19K23-34Samrawit Mengsteab Hälle IF - SWE201933:34
20K35-39Rebecca Hilland BFG Bergen LK - GBR201733:35
K23-34Runa SkroveFalchSK Vidar201733:41
K18-19Bekelech Guddata Ullevi FK - GBN201633:43
K23-29 Tone Ilstad Hjalmarsen  SK Vidar 201233:54
K16-17Wilma Anna BekkemoenTorbiörnssonUllensaker/Kisa IL202333:54
K23-34LinnNilsson Hälle IF - SWE201833:56
K20-22Maren AustevikGular IL202333:56
K23-34LiveSolheimsdalSteinkjer FIK202333:58
K18-19Andrea Modin EngesæthIL Runar202033:59
K23-34PernillaEplandStord IL (Allianseidrettslag)201834:02
K23-34VeronikaBlom SK Vidar201334:04
K23-34Heidi Dietrichson Pharo Bøler IF Friidrett 201834:09
K23-29RagnhildKvarbergSK Vidar200734:15
K16-17Emma Kirkeberg MørkIF Hellas 201934:15
K20-22Mari RolighetenRuudBUL IL202334:16
K23-34IdaBergsløkkenRoyal Sportsklubb201834:25
K20-22Adele NorheimHenriksenGular IL202234:26
K18-19Anna Marie NordengenSirevågSK Vidar202334:27
K18-19Kalkidan Addise Feleke Ullevi FK - ETH201734:28
K23-29HildeAasheim Osterøy IL201234:30
K16-17Maren HalleHaugenIL Runar202034:31
K40-44Kristin WaaktaarOplandBratsberg IL202334:32
K23-29Kjersti KarolineDanielsen SK Vidar200834:33
K23-34Christina BusHolth SK Vidar201034:35
K23-34FridaReiersølmoenKristiansand Løpeklubb202334:36
K23-34Inger Liv Bjerkerheim NilsenSK Vidar201334:37
K23-34Arba Mude ZeytunaETH201734:38
K20-22Tessa FrenayHalden IL201834:40
K23-34Astrid Brathaug SørsetTyrving IL202234:42
K23-34AndrineBenjaminsenLillomarka Skiklubb202134:44
K23-34KristinVabøStavanger FIK202234:45
K23-34AnneÅrrestadSK Vidar202334:48
K23-34SiljeTorsvikSpirit friidrettsklubb202334:54
K23-34Marthe Katrine Myhre Gjøvik FIK201634:57
K23-34SigrunGjølbergRygge IL202335:01
K40-44AstaEllingsvågSK Vidar202235:06
K23-34Marte MæhlumJohansenRaumnes og Årnes IL202235:06
K45-49JorunnRekkedalÅs IL200835:07
K23-34Ingrid HeleneNyhusStrindheim IL202335:08
K23-34Karoline HarnesMongstadGular IL202235:15
K35-39RunaBostad SK Vidar200535:20
K23-34Eli AnneDvergsdalGneist IL202135:20
K23-34Julie Marie Haabeth BroxFredrikstad IF202135:20
K16-17Christine Næss Asker Friidrett201635:21
K20-22Synne MarieEngebretsenVaregg Fleridrett202335:21
K23-34Anzu LoviseKvamGular IL202335:22
K23-34Ida GjermundshaugPedersenSykehuset innlandet201535:23
K35-39SiriStørmer SK Vidar200735:28
K23-34Ingrid HeleneNyhusStrindheim IL202235:28
K23-34Marte FlatlienLillehammer IF201635:30
K23-34Madelène WanvikHolumSK Vidar202325:31
K14-15Andrea BrækkeHamar IL202235:33
K23-34Helga BirgitBjørnarå Kristiansand LK201435:35
K40-44SiljeEklundSkreia IL202035:37
K23-34Anne Johanne LindNørbechNydalens Skiklubb201835:38
K40-44Anita IversenLilleskareBFG Bergen Løpeklubb202235:39
K40-44Anne Nevin Strindheim IL201635:40
K20-22Sunniva IsabelCookNTNU - Friidrett202335:40
K20-22Emilie Mo SK Vidar202235:41
K23-34MarianneHarnesSK Vidar202335:41
K23-34MilleThunem202235:44
K23-34HeidiHestmark Namdal Løpeklubb201535:47
K23-34CecilieHøgset202335:48
K23-34SylviaNordskarOslostudentenes IK202135:49
K23-34LineViksundPwC202235:50
K35-39Siri SchøneNessLyn Ski202335:50
K23-34IngeborgLøvnesIK Tjalve202035:58
K23-29Anne JorunnHodne GTI201235:59
K35-39JessicaGunnarsonSK Vidar201435:59
K18-19Petronella Torsdatter HalleIL Runar 202036:03
K23-34JulieAspesletten202336:03
K23-34ChristinaToogoodSandnes IL202136:03
K23-34JosefineBrekketwr lundmarks202236:04
K45-49Anette Johnsen HundereAsker SK Friidrett201736:06
K23-34Linn StråbøOslostudentene IK202036:06
K23-34IngridHannestadKamp/Vestheim IF202236:07
K23-34ElbjørgMoxnesSK Vidar202236:07
K20-22FridaByfuglienLillehammer IF202236:07
K20-22OdaLundebySpirit friidrettsklubb202336:09
K35-39Gunhild Halle Haugen Stavern Sport200736:10
K23-34Hilde AdersTromsø Løpeklubb - Mizuno201736:10
K23-34Hanne LieOslostudentene IK202036:10
K16-17Marte Bagaasen MorkRingkollen SK201936:11
K40-44MarieKlosterSkjalg IL202236:11
K18-19Julie Marie LarsenSarpsborg IL201736:12
K20-22Carolina JohnsonLinköping - SWE201736:13
K20-22Siren AmeliaSeilerKristiansand LK202036:13
K14-15Aurora Kanutte BrandtSandeIL Koll202336:16
K23-34Sofie KarlsenAmundsgårdSK Vidar202336:19
K14-15TuvaAlmeSandnes IL202336:22
K23-34Marie Synnøve QvaleIK Tjalve 201736:24
K23-34KarolineNæssUllensaker/Kisa IL Friidrett201936:24
K23-24VibekeJensenNamdal løpeklubb202236:24
K30-34SofieSpiten SK Vidar200636:25
K23-34Marit Haslie202036:30
K23-34KathrineKvernmoTromsø Løpeklubb201836:32
K14-15Venus AbrahamTefferaSK Vidar202336:32
K18-19TheaAustbøSkjalg IL201936:35
K23-34Emma StoklandHälle IF - SWE201736:38