Adelskalender Herrer

Sorry, no posts matched your criteria.

iphoneHer kan du se adelskalenderen for herrer. Vi setter stor pris på om du gir tilbakemelding om du oppdager feil eller mangler på disse listene.

Hold telefonen i landskapsmodus, for å se tabellen. Du kan også scrolle tabellen til høyre og venstre for å se alle kolonnene.

 

Adelskalender Herrer

Plass:Klasse FornavnEtternavnKlubbÅrTid
1M23-34Henrik Ingebrigtsen (-91)Sandnes IL 201828:41
2M23-34FilipIngebrigtsen (-93)Sandnes IL201828:47
3M18-19Sondre Nordstad Moen (-91)SK Vidar200928:50
4M23-34Urige AradoButa (-82)Haugesund IL201128:56
5M23-34MusaelTemesghen (-82) (ERI)Hälle IF201128:58
6M20-22OkubamichaelFissehatsion (-97) ERIIK Tjalve201729:08
7M20-22Senay Fissehatsion (-95) ERIIK Tjalve 201629:10
7M20-22AwetKibrab (ERI)IK Tjalve201629:10
9M23-34Tigabu Gebremaryam Asefa (-90) (ETH)Ullevi FK201729:12
10M23-34SindreBuraas (-89)SK Vidar201329:14
11M23-34TesfayohannesFisehatsion (-74)Bodø FIK201329:16
11M23-34Vegard Ølstad FIK Ren-Eng201629:16
13M18-19AwetNftalem (-95) ERIIK Tjalve201429:19
14M23-34DamteTaye (ETH)Ullevi FK201529:21
15M20-22ØrjanGrønnevig (-91)Sprint - Stavanger FIK201329:22
15M18-19Simen Halle HaugenRunar IL201829:22
17M23-34Asbjørn Ellefsen Persen (-87)IK Tjalve201229:33
18M20-22Arega Mekonen (ETH)Ullevi FK201629:42
10M23-34ErikGramstad (-84)SK Vidar201229:48
20M23-34WelduNegash (-86)BUL201329:52
21M20-22EricSenorski (-89) SWEÖrgryte IS201129:53
22M23-34Zerei Mezngi Vadsø Atletikklubb201630:01
22M20-22SigurdRuud SkjesethIK Tjalve201830:01
24M23-34Trond Ørjan EideStrindheim IL201830:02
25M18-19HillaryKipchumba (-92)Barakarunner/Steinkjer201030:03
25M23-34DavidNilsson (-87) SWEHögby IF201130:03
25M23-34Ole PetterFjeldTønsberg Friidrettsklubb201830:03
28M20-22MariusVedvik (-92)Gular IL201330:09
28M23-34Andreas Myhre Sjurseth SK Vidar201630:09
28M23-34KristianTjørnholmKristiansand Løpeklubb201830:09
31M20-22SuldanHassanUllevi FIK201830:11
32M23-34TomasBereket (-86)Larvik201230:12
33M23-34JesperFaurschou (-86) DENLarvik201430:13
34M20-22Gishe AbdiWakoLillehammer IF201330:18
35M20-22Stian Øvergaard AarvikGneist IL - Team Salomon201730:20
36M20-22ErikJohanssonHässelby SK201130:23
36M23-34RolfSteier (-84)SK Vidar201230:23
38M23-34YaredAdmasu (-89)Hälle IF201430:24
39M20-22VidarJohanssonSävedalens AIK201830:27
40M23-34RuneFenne (-86)Privat201330:31
41M23-34ØysteinSylta (-78)SK Vidar200630:33
41M35-39JahpetKipkorir (-81) KENHälle IF201630:33
43M35-39Ebrahim Abdulaziz Strindheim IL201630:34
44M23-34Afework AmeloGenale (-84)Fagernes IL201130:37
44M18-19Håkon StavikÅlesund FIK201830:37
46M35-39RonnyLosoaSigdal Friidrettsklubb201830:38
48M20-22Olle AhlbergHälle IF201830:39
48M23-34ÅdneAndersenDimna IL201830:41
49M23-34Halfdan-EmilFærøVaregg Friidrett201830:42
50M23-34Robert Tirop (-84)Barakarunner/Steinkjer201030:43
51M23-34EvenBrøndbo DahlFIK Orion - Driv Trening201830:44
52M23-34Petter RypdalStrindheim il201730:46
53M23-34TayeBabeke ETHTeam Trimtex201530:47
54M18-19JonatanVedvikTønsberg FIK - Team Skalahus - Fuel of Norway201830:47
55M20-22Dadafo DhaqabiTesemaSK Vidar/Bransjedata201330:49
55M23-34Johan RogestedtStenungsund IF201830:49
57M18-19MagnusGjerstadOsterøy IL - Team Batti201830:53
58M18-19Einar JohanMelsomTyrving IL201830:54
59M20-22August Flø SK Vidar201630:59
60M23-34Jens BøhmerGular IL201730:59
61M30-34Jan ChristianKaltenborn (-80)IK Tjalve201231:06
62M23-34OlaSakshaug (-84)Selsbakk IF201031:07
63M20-22Mats Bjørgum (-94)Strindheim201431:07
64M23-34Glenn Thomas Martinsen (-81)IK Hind201431:11
65M18-19SamuelFitsumbrhanHälle IF201831:11
65M18-19SimonSteinahamnTingvoll Friidrettsklubb201831:11
67M20-22Fredrik SandvikAskim IF201831:14
68M23-34Stian HolgaardGjesdal IL - Team Koteng201831:17
68M23-34 Fredrik MortenSætranBUL-Tromsø Friidrett201831:17
70M23-34Robert AlexanderssonHälle IF201731:19
70M23-34HelgeLangen (-85)Rindal IL201331:19
70M16-17MartinKirkeberg MørkHellas IF201831:19
70M23-34AndersGrahlHälle IF201831:19