Sorry, no posts matched your criteria.

iphoneHer kan du se adelskalenderen for herrer. Vi setter stor pris på om du gir tilbakemelding om du oppdager feil eller mangler på disse listene.

Hold telefonen i landskapsmodus, for å se tabellen. Du kan også scrolle tabellen til høyre og venstre for å se alle kolonnene.

 

Adelskalender Herrer

Plass:Klasse FornavnEtternavnKlubbÅrTid
1M18-19JakobIngebrigtsenSandnes IL201927:54
2M23-34SamuelTsagay Hälle IF - ETI201928:39
3M23-34Filip Ingebrigtsen Sandnes IL201928:40
4M23-34Henrik Ingebrigtsen (-91)Sandnes IL 201828:41
5M23-34SenayFissehatsion IK Tjalve - ERI201928:49
6M18-19Sondre Nordstad Moen (-91)SK Vidar200928:50
7M23-34Urige AradoButa (-82)Haugesund IL201128:56
8M23-34MusaelTemesghen (-82) Hälle IF - ERI201128:58
9M23-34RichardDoumaNED201929:00
10M23-34PerSvelaGular IL201929:01
11M23-34MohammadRezaSpårvägens FK - SWE201929:04
12M23-34BenjaminDe HaanNED201929:05
13M20-22SimenHalle HaugenRunar IL201929:06
14M20-22OkubamichaelFissehatsion (-97) IK Tjalve - ERI201729:08
15M20-22AwetKibrab IK Tjalve - ERI201629:10
16M23-34Tigabu Gebremaryam Asefa (-90) Ullevi FK - ETH201729:12
16M23-34Ådne AndersenDimna IL201929:12
18M23-34SindreBuraas (-89)SK Vidar201329:14
19M23-34TesfayohannesFisehatsion (-74)Bodø FIK201329:16
20M23-34DavidNilssonHaddal IL - SWE201929:16
21M23-34Vegard Ølstad FIK Ren-Eng201629:16
22M18-19AwetNftalem (-95) ERIIK Tjalve201429:19
23M23-34DamteTaye (ETH)Ullevi FK201529:21
24M20-22ØrjanGrønnevig (-91)Sprint - Stavanger FIK201329:22
25M23-34Asbjørn Ellefsen Persen (-87)IK Tjalve201229:33
25M16-17AbdiDahir RabiRunar IL 201929:33
27M23-34EivindØygardJølster IL201929:34
28M23-34Petter RypdalIK Tjalve201929:37
29M20-22Arega Mekonen Ullevi FK - ETH201629:42
30M23-34JohnFoitzikSpårvägens FK - SWE201929:44
31M23-34ErikGramstad (-84)SK Vidar201229:48
31M18-19JonatanVedvikTønsberg FIK201929:48
33M23-34EvenBrøndbo DahlFIK Orion201929:49
33M20-22NarveGilje NordåsSandnes IL201929:49
35M23-34WelduNegash (-86)BUL201329:52
36M20-22EricSenorski (-89) Örgryte IS -SWE201129:53
37M20-22OlleAhlbergHälle IF - SWE201930:00
37M23-34Isaac G.TesfamichaelLeksvik IL201930:00
38M23-34Zerei Mezngi Vadsø Atletikklubb201630:01
38M20-22SigurdRuud SkjesethIK Tjalve201830:01
38M18-19HåkonStavikÅlesund FIK201930:01
38M23-34MikaelEkvallStrömstad LK201930:01
43M23-34Trond Ørjan EideStrindheim IL201830:02
43M20-22KasperFosserHeming IL201930:02
45M18-19HillaryKipchumba (-92)Barakarunner/Steinkjer201030:03
45M23-34Ole PetterFjeldTønsberg Friidrettsklubb201830:03
47M23-34Erik Udø PedersenKristiansand LK201930:04
48M20-22MariusVedvik (-92)Gular IL201330:09
48M23-34Andreas Myhre Sjurseth SK Vidar201630:09
48M23-34KristianTjørnholmKristiansand Løpeklubb201830:09
51M20-22SuldanHassanUllevi FIK - SWE201830:11
52M23-34TomasBereket (-86)Larvik201230:12
53M23-34JesperFaurschou (-86) Larvik - DEN201430:13
54M20-22Gishe AbdiWakoLillehammer IF201330:18
55M20-22Stian Øvergaard AarvikGneist IL - Team Salomon201730:20
56M20-22Einar JohanMelsomTyrving IL201930:22
57M20-22ErikJohanssonHässelby SK - SWE 201130:23
57M23-34RolfSteier (-84)SK Vidar201230:23
57M23-34OscarCarlssonHälle IF - SWE201930:23
60M23-34YaredAdmasu (-89)Hälle IF201430:24
61M20-22VidarJohanssonSävedalens AIK - SWE201830:27
62M23-34HlynurAndressonIR - ISLAND201930:30
63M23-34RuneFenne (-86)Privat201330:31
63M20-22SimonSteinshamnTingvoll FIK201930:31
65M20-22SvenSchoonebeekNED201930:32
66M23-34ØysteinSylta (-78)SK Vidar200630:33
66M35-39JahpetKipkorir (-81)Hälle IF - KEN201630:33
68M35-39Ebrahim Abdulaziz Strindheim IL201630:34
69M23-34Afework AmeloGenale (-84)Fagernes IL201130:37
70M35-39RonnyLosoaSigdal Friidrettsklubb201830:38
71M23-34ÅdneAndersenDimna IL201830:41
72M23-34Halfdan-EmilFærøVaregg Friidrett201830:42
73M23-34Robert Tirop (-84)Barakarunner/Steinkjer201030:43
74M23-34TayeBabeke Team Trimtex - ETH201530:47
75M23-34AndersNøstdahl GløersenRustad IL201930:47
75M23-34Per KristianNygårdVestre Spone IL201930:47
77M18-19TrymTønnesenHalden IL201930:48
77M18-19MagnusTuv MyhreBrandbu IF201930:48
79M23-34John ChristianDeighanFrogner Runners/Advokatfirmaet Haavind BIL201930:48
80M20-22Dadafo DhaqabiTesemaSK Vidar/Bransjedata201330:49
80M23-34Johan RogestedtStenungsund IF201830:49
82M23-34MartinFinneGular IL201930:50
83M20-22ErikKarlssonHögby IF - SWE201930:51
84M23-34Michael AndeTesfamichaelBUL IL201930:52
85M18-19MagnusGjerstadOsterøy IL - Team Batti201830:53
86M23-34Iver MatiasLinge GlomnesStrindheim IL201930:57
87M23-34RuneSolliOslostudentenes IK201930:58
88M20-22August Flø SK Vidar201630:59
88M23-34Jens BøhmerGular IL201730:59
M30-34Jan ChristianKaltenborn (-80)IK Tjalve201231:06
M23-34OlaSakshaug (-84)Selsbakk IF201031:07
M20-22Mats Bjørgum (-94)Strindheim201431:07
M23-34Glenn Thomas Martinsen (-81)IK Hind201431:11
M18-19SamuelFitsumbrhanHälle IF201831:11
M20-22Fredrik SandvikAskim IF201831:14
M23-34Stian HolgaardGjesdal IL - Team Koteng201831:17
M23-34 Fredrik MortenSætranBUL-Tromsø Friidrett201831:17
M23-34Robert AlexanderssonHälle IF201731:19
M23-34HelgeLangen (-85)Rindal IL201331:19
M16-17MartinKirkeberg MørkHellas IF201831:19
M23-34AndersGrahlHälle IF201831:19