10 beste tider i hver klasse

Det har blitt levert svært mange gode og sterke prestasjoner i Hytteplanmilas historie. Her kan du se en oversikt over de 10 beste tidene i hver klasse gjennom tidene.

Topp 10 - Hytteplanmila M12-13      
1Martin Kirkberg MørkIF Sturla3424(’14)
2Petter Myhr(-00)Orion FIK354(’13)
3Magnus Tuv Myhre(-00)Jevnaker Ski357(’13)
4Olaf TalmoKoll3611(’14)
5Endre Aamodt(-94)Valdres Langløparlag3617(’07)
6Kristian Svalestulen Piippo(-95)Ringkollen Skiklubb3636(’08)
7Håkon Tallhaug Gulbrandsen(-98)Valdres Langløparlag374(’11)
8Sigurd FagerholtRindal IL374(‘14)
9Rene Fredholm Larsen(-97)Ullensaker/Kisa3710(’10)
10Reidar Lindbo(-99)Nedre Sigdal IF3742(’12)
Topp 10 - Hytteplanmila M14-15
1Joakim Sødal(-97)Kyrksæterøra IL322(’12)
2Albert SperstadIL Tyrving3215(’14)
3Petter Myhr(-00)FIK Orion/Vallset IL3347(’14)
4Ådne Karlsen Bekkestad(-97)Eiker Kvikk Friidrett3413(’12)
5Magnus Tuv Myhre(-00)3419(’14)
6Kristian Svalestulen Piippo(-95)Ringkollen Skiklubb3435(’09)
7Bjørnar Evensen(-96)Skeid Fotball3513(’11)
8Erik Johannessen SkredeFørde IL Friidrett3531(’14)
9Henrik Schjerven(-98)HSRUN3549(’13)
10Sigurd Bergesen WilmoBækkelaget SK369(’14)
11Endre Aamodt(-94)Valdres Langløparlag3617(’07)
12Endre Wigard(-96)Bøler IF Friidrett3622(’11)
13Sondre Juven(-99)Nesbyen IL3630(’13)
14Sondre Aksel Qvale(-96)Bøler IF Friidrett3645(’11)
Topp 10 - Hytteplanmila M16-17
1Endre Wigaard(-96)IL i BUL3320(’13)
2Håvard Lalit Øglænd(-96)GTI3322(’13)
3Håkon Steinshylla(-96)Selsbakk3423(’12)
4Sigurd Ruud Skjeseth(-96)FIK Orion3434(’13)
5Martin Sulland(-93)Holeværingen Ski3438(’10)
6Kristian Piippo(-95)Ringkollen ski3442(’11)
7Tor Omar Heyerdahl Nyquist(-97)Øystre Slidre IL3448(’13)
8Vetle Brekmo(-96)Lillehammer Friidrett352(’13)
9Mats Bjørgum(-94)Strindheim355(’11)
10Kristian Ruud Nesheim(-91)Hallingnatten3517(’08)
11Even Brøndbo Dahl(-94)FIK Orion3527(’11)
11Joachim Qvale(-95)Bøler IF3527(’11)
13Henrik FossAHF3530(’14)
Topp 10 - Hytteplanmila M18-19
1Sondre Nordstad Moen(-91)SK Vidar2850(’09)
2Awet NftalemIK Tjalve2917(’14)
3Senaya FissehatsionIK Tjalve2918(’14)
4Hillary Kipchumba(-92)Barakarunner/Steinkjer FIK303(’10)
5Marius Vedvik(-92)Førde IL3158(’11)
6Mats Bjørgum(-94)Strindheim IL3159(’13)
7Petter Rypdal(-93)Strindheim336(’11)
8Ole-Petter FjeldTønsberg FIK339(’14)
9Carl Fredrik Hagen(-91)IK Tjalve3317(’09)
10Even Sæteren Hippe(-94)Bagn IL3354(’12)
11Tommi Luchsinger(-93)IL Bever’n3358(’12)
Topp 10 - Hytteplanmila M20-22
1Ørjan Grønnevig(-91)GT International2920(’13)
1Okubamichael FissehatsionIK Tjalve2920(’14)
3Eric Senorski(-89)Örgryte IS2953(’11)
4Marius Vedvik(-92)Gular IL308(’13)
5Gishe Abdi Wako(-91)Lillehammer IL3016(’13)
6Erik Johansson(-89)Hässelby SK3023(’11)
7Rune Fenne(-86)SK Vidar3048(’07)
8Mats Bjørgum(-94)Strindheim IL317(’14)
9Dadafo Dhaqabi Tesema(-89)Kyrsæterøra IL3114(’11)
10Michael Tesfamicael(-90)Brandbu IF3140(’11)
11Zemmichael HandmichaelIK Tjalve3152(’10)
12Petter Rypdal(-92)Strindheim IL3158(’13)
Topp 10 - Hytteplanmila M23-34
1Urige Buta(-82)Haugesund IL2856(’11)
2Musael Temesghen(-82)Hälle IF2858(’11)
3Sindre Buraas(-89)SK Vidar2912(’13)
4Asbjørn Ellefsen Persen(-87)IK Tjalve2933(’12)
5Eirik Gramstad(-84)SK Vidar2948(’12)
6Weldu Negash(-86)BUL2949(’13)
7David Nilsson(-87)Högby IF303(’11)
8Tomas Bereket(-)Larvik3012(’12)
8Jesper FarschouHerning Løperklub/Team ASICS3012(’14)
10Rolf Steiner(-84)SK Vidar3023(’12)
10Yared AdmasuHälle IF3023(’14)
12Rune Fenne(-86)Privat3028(’13)
13Eric Senorski(-89)Örgryte IS3032(’12)
14Øystein Sylta(-78)SK Vidar3033(’06)
15Afework Amelo Genale(-84)Fagernes IL3037(’11)
16Robert Tirop(-84)Barakarunner/Steinkjer FIK3043(’10)
17Dadafo Dhaqabi Tesema(-89)SK Vidar/Bransjedata3047(’13)
Topp 10 - Hytteplanmila 35-39
1Mesfun Tesfayohannes Fisehaton(-74)Bodø Friidrettsklubb2914(’13)
2Svein Inge Buhaug(-70)SK Vidar3130(’08)
3Kristian Monsen(-77)Ullensaker/Kisa3138('12)
4Knut Aalien(-68)Ringerike FIK3153(’05)
5Øystein Mørk(-74)Bøler IF321('12)
6Gerard Cornelissen(-71)SK Vidar328(’08)
7Bjørn Ivar Nilsen(-77)SK Vidar3210(’13)
8Rune OlsenFull Performance3224(’14)
9Robert Westman(-)Hälle IF3238('10)
10Per-Christian LysakerTeam Parkettpartner3244(’14)
11Jon FivaHandelshøyskolen BI3247(’14)
12Martin Kjäll-Ohlsson(-78)SK Vidar3252(’13)
13Øyvind WigerModum FIK3255(’14)
14Knut Eraker Hole(-71)Hadeland FIK3257(’10)
Topp 10 - Hytteplanmila M40-44
1Mesfun Tesfayohannes Fisehaton(-74)Bodø FIK2949(’14)
2Ole Kristian HeggheimKristiansand Løpeklubb3146(’14)
3Svein Inge Buhaug(-70)Hytteplan Sport329(’11)
4Odd-Bjørn HjelmesetBama3213(’14)
5Øystein Mørk(-74)SK Kraft3218('14)
6Knut Eraker Hole(-71)Hadeland FIK3224(’12)
7Simen Haugen(-66)Stavern Sport3226(’07)
8Asle Slettemoen(-71)BUL3250('12)
9Carlos Silva De Brito(-69)Ogndal FIK3323(’13)
10Håkon Hjemly(-70)Tønsberg FIK3325(’11)
11Klaus Øiseth(-73)Team Milsluker’n/Øiseth Prosjektstyring3338(’14)
12Helge Holthe(-67)Gjøvik FIK3341(’11)
13Harald Ringen(-63)Oppegård IL3343(’07)
13Jens Kristian Berg(-68)SK Vidar3343(’11)
13Jon Per Nygaard(-67)FIK Ren-Eng3343('10)
13Gerard Cornelissen(-71)SK Vidar3343(’14)
Topp 10 - Hytteplanmila M45-49
1Kristen Aaby(-61)SK Vidar3227(’08)
2Helge Dolsvåg(-62)Kristiansand IF3240(’07)
3Jon Per Nygaard(-67)FIK Ren-Eng3253('12)
4Terje Olsen(-65)Rindal IL3334(’14)
5Helge Holthe(-67)Varde IL3345(’12)
6Harald Ringen(-63)Oppegård IL3346(’10)
7Nils Bjerke(-60)Bil Price3351(’05)
8Bjørn Vonheim(-62)Rindals-Troll3430(’10)
9Frode Holst(-63)NOIL3435('10)
10Sindre Mekjan(-67)Team Pay Høvik Jogg3455(’12)
11Trond Olav Berg(-60)Bøler IF3458(’09)
12Vegard Fluge Samuelsen(-68)IL Try/Statoil3459(’13)
Topp 10 - Hytteplanmila M50-54
1Petter Antonsen(-61)SK Vidar/Statoil3214(’11)
2Kristen Aaby(-61)Nedre Sigdal IF3327(’13)
3Helge Dolsvåg-62Kristiansand IF Friidrett3345(’13)
4Trond Olav Berg(-60)Bøler IF3425('10)
5Ger Van Graas(-55)StatoilHydro BIL3442(’08)
5Olav Sveen(-57)Ready3442(’09)
7Nils Bjerke(-60)Adal IL3458(’11)
8Mons Bale(-)FLO Kolsås BIL357(’06)
9Knut Amundsen(-59)Norpapp3544(’09)
10Svein Egil LinnerudEidsiva BIL/Gjøvik Skiklubb3547(’14)
11Dag Sjøberg(-61)Oppegård IL/Univ i Oslo3553(’12)
11Fredrik WBaumann Heming/Team X Pro3553(’14)
13Øystein Ringnes(-59)Hytteplan Sport3557(’09)
14Hermann Bruun(-63)Bøler IF Friidrett3558(’13)
Topp 10 - Hytteplanmila M55-59
1Tore Axelsson(-57)SK Bore3447(’12)
2Ger Van Graas(-55)Statoil BIL3545(’11)
3Torfinn Torp(-52)Oppegård IL366(’07)
4Sten SolfjellIL BUL3613('06)
5Svein A. Sølvberg(-48)Oppegård IL3616('05)
6Jan Fagerheim(-59)Nordea3719(’14)
7Vidar Ellefsen(-58)Asker Skiklubb Friidrett3728(’14)
8Svein Ole Braaten(-54)EVRY3730(’12)
9Håkon HaugenLillehammer IS3742(’06)
10Rune EriksenRyggejoggen3752('14)
11Bård Borch Michalsen(-58)IK Hind3759(’13)
Topp 10 - Hytteplanmila M60-64
1Svein A. Sølvberg(-48)Oppegård IL3655('11)
2Øystein Syversen(-52)Oppstad IL370(’13)
3Torfinn Torp(-52)Oppegård IL385(’12)
4Rolf Karlsen(-52)Hitra Friidrettsklubb3825(’13)
5Kjell Jonhaugen(-44)Nittedalsjoggen3827(’07)
6Bjørn Lauglo(-48)Stovnerkameratene3833('11)
7Kjell Anders Kraakmo(-44)Nordea BIL3859(’06)
8Ole Petter Bergaust(-46)Veldre Friidrett399(’07)
9Einar Jakobsen(-50)Oppegård IL3921('10)
10Karstein Kristung(-49)Privat3950(’11)
11Einar Haugen(-47)Øyer/Tretten IF4030(’07)
12Herbjørn Brennhovd(-48)Gol IL4039(’12)
13Gunnar Lauritz Pedersen(-45)Lørenskog FIL4056(’09)
Topp 10 - Hytteplanmila M65-69
1Henning Wibeto(-46)SK Vidar3829(’11)
2Svein Arne Sølvberg(-48)Oppegård IL3844(’13)
3Bjørn Lauglo(-48)Stovnerkameratene3927('14)
4Vemund Wemundstad(-40)Stadsbygd IL4014('05)
5Kjell Jonhaugen(-44)Nittedalsjoggen4020(’10)
6Herbjørn Brennhovd(-48)Gol IL4021(’13)
7Ole Petter Bergaust(-46)Veldre Friidrett4051(’12)
8Agnar Skutbergsveen(-46)Veldre Friidrett4114(’12)
9Karstein Kristung(-49)Rælingen4120(’14)
10Tor-Arne Stenhaug(-48)Romerike Runners Team4123(’13)
11Kjell Anders Kraakmo(-44)Nordea BIL4316(’09)
12Ingebrigt Rygg(-41)Hønefoss Videregående Skole4325(’08)
Topp 10 - Hytteplanmila M70-74
1Kjell Jonhaugen(-44)Nittedalsjoggen4240(’14)
2Christian Børs Lind(-40)Røa IL4426(’10)
3Ingebrigt Rygg(-41)Hytteplan Sport4439(’13)
4Thomas BjønnesHøvik Jogg451(’14)
5Petter Kildal(-41)Haga IF4513(’11)
6Vemund Wemundstad(-40)Ullensaker/Kisa4520('10)
7Karl Hermod Aarøen(-41)Ringerike kommune4819(’11)
8Arne Lundby(-39)Spiridon LLL4918(’10)
9Ola Jacob Nybråten(-39)Bagn IL5058(’09)
10Leif Hagen(-37)Drøbak Maratonklubb526(’09)
11Asbjørn Solvang(-38)Ringeriks Kraft5212(’09)
12Arne Dahlen(-35)Hytteplan Sport5836(’07)
13Ragnar HøghaugRingerike O-lag5959(’07)
Topp 10 - Hytteplanmila M75-79
1Asbjørn Solvang(-38)Hytteplan Sport5358(’13)
2Hans Rostad(-30)Krill5428(’08)
3Rudolf Bernhardsen(-31)566(’10)
4Bjørn Haukedal(-34)Privat569(’10)
5Kjetil Moen(-36)IL Koll5825(’12)
6Asbjørn LokøyPrivat6011(’14)
7Frode Høivik(-33)Privat619(’10)
8Sverre Thune(-32)Ringerike O-lag6112(’08)
9Arne Dahlen(-35)Hytteplan Sport622(’10)
10Arne NystadHobøl IL6747(’09)
Topp 10 - Hytteplanmila M80-84
1Hans Rostad(-30)Krill5514(’10)
2Rudolf Bernhardsen(-31)Kondis591(’11)
3Harry Olsen(-27)Modum FIK6154(’09)
4Arne Oddvar LarsenNorpapp BIL6937(’14)
5Sverre Thune(-32)Privat7015(’12)
6
KVINNER
Topp 10 - Hytteplanmila K12-13
1Vida Qvenild(-01)IL Bevern4243(’14)
2Ina Høie(-98)Bøler IF439(’11)
3Andrea Schelderup Dalen(-94)Ringerike Ishockeyklubb4313(’07)
4Emilie Slåtto Gomnes(-94)Holeværingen Ski4327(’07)
5Synne Eriksrud(-98)Jevnaker IF ski4438(’11)
6Louise Mogstad-AllumNittedal IL476(’11)
7Mari Myrvold(-97)Jevnaker Ski4714(’10)
8Karoline Moe Pedersen(-99)Holeværingen4754(’12)
9Thea Kristine Lerfaldet(-94)Holeværingen Ski4834(’07)
10Guro BråtenHønefoss SK Håndball 2001494(’14)
11Tiri Tøllefsen OhrBVH498(’14)
12Marie FossenDrammen Skøyteklubb5035(’14)
12Guru Ruden BrørbyJevnaker Skøyter5035(’14)
Topp 10 - Hytteplanmila K14-15
1Heidi Egeland(‘94)IK Tjalve3828(’09)
2Johanna Lægran(-97)SK Vidar3947(’12)
3Ingrid Hoff-NordstrandLillehammer IF404(’14)
4Louise Mogstad-Allum(-98)IK Tjalve4047(’12)
5Ina Høye(-98)Bøler IF Friidrett4215(’12)
6Helena Kumar Westberg(-98)IL Koll431(’13)
7Mina LilleheierÅs IL4320(’14)
8Mari Myrvold(-97)Jevnaker IF ski4327(’12)
9Emilie Slåtto Gomnes(-94)Holeværingen Ski4327(’09)
10Camilla LangdalenRingkollen Ski448(’14)
11Julie Kristin Groseth(-94)IL Holeværingen Ski4456(’09)
12Oda Nerdrum(-95)Ringerike FIK4548(’10)
Topp 10 - Hytteplanmila K16-17
1Rebekka Sem(-96)Gjerpen Friidrett3712(’13)
2Synne Øien JohannessenStokkmarknes IL3820(’14)
3Celia Bjerke Helander(-95)Haugsbygd IF3859(’12)
4Johanna Lægran(-97)SK Vidar4025(’13)
5Oda Lægran(-97)SK Vidar4134(’13)
6Kristine K. Torgersen(-93)Vind IL/Gjøvik Toten4156(’10)
7Liv NordengenPrivat4228(’14)
8Marie Synnøve Qvale(-94)Bøler IF Friidrett4234(’11)
9Julie Kristin Groseth(-94)IL Holeværingen Ski4320(’10)
10Kjersti Dahl(-90)Ringkollen Skiklubb4410(’07)
11Maria Aure(-90)Ringerike Friidrettsklubb4414(’06)
12Tine Søbstad(-91)Kjelsås IL4414(’08)
13Oda Nerdrum(-95)Ringerike FIK4437(’12)
Topp 10 - Hytteplanmila K18-19
1Emilia Ohlin(-93)UF Contact3641(’12)
2Silje Bæra Hørthe(-90)Modum FIK3719(’09)
3Celia Bjerke Helander(-95)Haugsbygd IF3826(’14)
4Rebecka Andersson(-93)Strömstad Löparklubb3858(’11)
5Marte Sofie BuraasLillehammer IF398(’14)
6Johanna Apelryd(-93)Hälle IF3919(’12)
7Marie Synnøve Qvale(-94)Bøler IF Friidrett3945(’12)
8Pia Helene Paulsen(-93)Rustad IL4024(’12)
9Maria Aure(-90)Ringerike Friidrettsklubb4032(’09)
10Hedvig Heieren HundhammerPrivat4110(’14)
11Anny Aasvang(-92)Privat4118(’11)
12Oda Nerdrum(-95)Ringerike FIK4151(’13)
Topp 10 - Hytteplanmila K20-22
1Karoline Bjerkeli Grøvdal(-90)SK Vidar3146(’12)
2Meraf Bahta(-89)Hälle IF340(’11)
3Veronika Blom(-90)Modum FIK3458(’12)
4Linn Nilsson(-90)Hälle IF3653(’11)
5Marit Haslie(-93)374(’13)
6Astrid Brathaug Sørset(-90)Kjelsås IL3828(’12)
7Sigrid VågStrindheim IL3839(’14)
8Johanna Apelryd(-93)Hälle IF3851(’13)
9Maria Wågan(-92)Namdal Løperklubb3940(’13)
10Maria Aure(-90)Ringerike Friidrettsklubb4016(’11)
11Mari Johanna Brox(-86)OSI4032(’08)
12Ida Svendsen(-90)Isle of Wight AC4056(’10)
13Marthe-Astrid Buttingsrud(-89)Ringkollen Skiklubb4145(’10)
14Ida Marie Dahl(-85)Ringkollen Skiklubb4217(’07)
Topp 10 - Hytteplanmila K23-34
1Karoline Bjerkeli Grøvdal(-90)SK Vidar3149(’13)
2Annie Bersagel(-83)IF Tjalve3256(’12)
3Meraf Bahta(-89)Hälle IF3318(’13)
4Tone Ilstad Hjalmarsen(-85)SK Vidar3354(’12)
5Veronika Blom(-90)Modum FIK344(’13)
6Sara Sig MøllerKaiser Sport & New Balance347(’14)
7Ragnhild Kvarberg(-81)SK Vidar3415(’07)
8Hilde Aasheim(-84)Osterøy IL3430(’12)
9Kjersti Karoline Danielsen(-79)SK Vidar3433(’08)
10Christina Bus Holth(-80)SK Vidar3435(’10)
11Inger Liv Bjerkerheim Nilsen(-88)SK Vidar3437(’13)
12Heidi Dietrichson PharoBøler Friidrett3457(’14)
13Helga Birgit BjørnaråKristiansand Løperklubb3535(’14)
14Marthe Katrine Myhre(-85)Gjøvik3546(’12)
15Anne Jorunn Hodne(-84)GTI3559(’12)
16Heidi HestmarkNamdal Løpeklubb3613(’14)
17Linn Nilsson(-90)Hälle IF3619(’13)
18Sofie Spiten(-72)SK Vidar3625(’06)
19Anette Brocks Hagen(-88)Strindheim IL3636(’13)
Topp 10 - Hytteplanmila K35-39
1Kirsten Melkevik Otterbu(-70)BFG Fana3320(’08)
2Runa BostadSK Vidar3520(’05)
3Siri Størmer(-69)SK Vidar3528(’07)
4Jessica GunnarssonSK Vidar3559(’14)
5Gunhild Halle Haugen(-72)Stavern Sport3610(’07)
6Nina Härkönen(-74)SK Vidar3735(’09)
7Hilde GudemSK Vidar(’14)
8Stine VikeslandBUL3826(’14)
9Rita Nordsveen(-71)FIK Orion3832(’09)
10Therese Sjursen(-76)BFG Fana3841(’12)
11Karine Fluge Ulleberg(-74)IL Try390(’13)
12Dorte Foss(-67)Raufoss IL3911(’06)
13Lill Heidi Tinholt(-73)NBPD3925(’09)
14Anette SkjoldenRingkollen Skiklubb3928(’05)
Topp 10 - Hytteplanmila K40-44
1Kirsten Marathon Melkevik(-70)BFG Fana3339('10)
2Siri Størmer(-69)SK Vidar3650(’09)
3Sofie Spiten(-72)SK Vidar3718(’12)
4Anette Johnsen HunderePrivat3727(’14)
5Dorte Foss(-67)Raufoss IL396(’07)
6Elisabeth Wigaard(-67)Raumyrveien Springers3933(’09)
7Elisabeth Kollerød(-71)Privat3945(’12)
8Hanne Cecilie Bolstad(-67)SK Vidar3950(’09)
9Thine Wilkens jernberg(-72)Kjelsås3956(’13)
10Sidsel Skjæggestad Mohn(-65)BK-Ski400(’09)
11Mette Bakken Skauerud(-70)Privat405('12)
12Siri RostoftBUL4033(’14)
13Janicke Ekelberg(-72)SkiLøperne4143(’14)
14Monica Ragnvaldsen(-69)Heming4051('12)
Topp 10 - Hytteplanmila K45-49
1Jorunn Rekkedal(-61)Ås IL357(’08)
2Nina Wavik Ytterstad(-62)SK Vidar3753(’11)
3Kari Langerud(-59)Hønefoss SK3814(’07)
4Turid Sjøstedt(-64)Lyn Ski3856(’13)
5Dorte Foss(-67)Raufoss IL3952(’14)
6Sidsel Mohn(-65)Sikfiskarlaget4015(’12)
6Elisabeth WigaardRaumyrveien Springers4015(’14)
8Kjersti Fuglerud Sødal(-65)Sørlandet Sykehus Kr. Sand4047(’13)
9Torunn ØlstadREN-ENG FIK412(’14)
10Monica RagnvaldsenTRY417('14)
11Anita Brenna(-62)Privat4124(’09)
12Ninette Banoun(-64)SK Vidar4139(’10)
13Hanna Blom BreivikBK Ski4140(’14)
14Anne-Sofie FjeldstadTjøme Løpeklubb4145(’14)
Topp 10 - Hytteplanmila K50-54
1Jorunn Rekkedal(-61)Ås IL3632(’13)
2Nina Wavik Ytterstad(-62)SK Vidar3728(’12)
3Synøve Brox(-59)Sturla3814(’09)
4Kari Langerud(-59)Hytteplan Sport3843(’09)
5Anne Margrethe Tråve(-55)SK Vidar3925(’07)
6Liv Hilde Drugli(-63)Lillehammer IF4015(’13)
7Marianne Følling(-62)Treningscamp4121('13)
8Linda Waatevik(-61)Gjerpen Friidrettsforening4234(’12)
9Gro Reinhardt Aas(-60)Asker Skiklubb4242(’13)
10Elin Drangsholt(-59)Høvik Jogg4248(’13)
11Ingunn Monsen(-63)SK Vidar4332(’13)
Topp 10 - Hytteplanmila K55-59
1Synøve Brox(-59)Sturla3751(’14)
2Kari Langerud(-59)Hytteplan Sport4121(’14)
3Ingrid Kristiansen(-56)Team Kristiansen423(’13)
4Wenche Dørum(-54)Royal Sport4356(’10)
5Anne Christina BjørvikDNB4526(’14)
6Kristin Isachsen(-56)Asker Skiklubb465(’13)
7Turid GuttormsenRingkollen469(’14)
8Tina Hillkirk(-54)Ringerike Maraton Team4631(’09)  
9Ellen Bø Kippersrud(-56)Jutul IF4728('13)
10Anne Søbstad Rye(-55)Ge Healthcare BIL4914(’14)
11Kristin Ringdalen(-53)BK-Ski4931(’11)
12Inger Ellingsen(-55)Oslofjord Triatlon4936(’13)
Topp 10 - Hytteplanmila K60-64
1Vilbjørg Ohren(-44)Ådal IL4710(’05)  
2Ingunn Ytrehus(-50)Tromsø Løpeklubb4751(’14)
3Kristin Ringdalen(-53)BK-Ski4752(’13)
4Else Husa(-51)Ullensaker/Kisa5414(’11)
5Marit Olsen(-47)Ringerike Sykehus Bedrift5421(’09)
6Margrethe Bergaust(-49)Veldre Friidrett557(’12)
7Torill Skoglund(-50)Kondis5524(’10)
8Wenche LienPrivat5727(’14)
9Else Kirsti Vika FuruSpar Kapital Investor AS5736(’14)
10Hanne Øines(-53)Statoil5832(’13)
11Jorunn Larsen(-50)Privat6248(’13)
Topp 10 - Hytteplanmila K65-69
1Eva Carlsen(-40)NRK4858(’05)
2Mariann Stenbakk(-44)Moss IL492(’12)
3Torunn Andersen(-46)Statens Kartverk BIL5015(’13)
4Magnhild Reddy SørensenNorthern Runners5445(’14)
6Vilbjørg Ohren(-44)Ådal IL5615(’10)  
7
Topp 10 - Hytteplanmila K70-74
1Mariann StenbakkMoss IL5034(’14)
2Eva Carlsen(-40)NRK5423(’10)
3Vilbjørg Ohren(-44)Ådal IL560(’14)  
4

Date

24. september 2014

Category

Business, Travel